U nás už nemusíte.

Neskorým termínom objednania je u nás koniec. Objednajte sa cez internet, alebo ak nieje voľné miesto tak volajte nám. Alebo ak chcete tak volajte rovno na naše tel. čísla. Objednáme vás tak aby ste stihli koniec termínu platnosti v termíne. Podľa posledných skúseností vieme takto obslúžiť skoro 100% zákazníkov ktorí pozabudli na platnosť STK.

Samozrejme objednať sa v predstihu je konfortnejšie, lebo termín sa prispôsobí vám a nemusíte sa prispôsobovať vy termínu 🙂 Objednať sa môžete teda aj sami na našej stránke v kolonke ,,Objednanie On line TK, EK, KO, Tachograf,,

Taktiež chcem upozorniť na našu bezplatnú službu s pripomenutím konca platnosti STK ktorú si viete zadať aj vy na vaše vozidlá cez našu stránku v kolonke ,,Nastavenie pripomienky,, Dokonca aj keď STK na vašom vozidle nebola robená u nás. Alebo vám túto pripomienku nastavia na požiadanie naše pracovníčky po vykonaní STK u nás do nášho systému. Upozorňujeme že táto služba nieje automatická kôli sťažnostiam niektorých klientov, ale robíme je na požiadanie.

Ospravedlňujeme sa ešte raz za situáciu ktorá bola u nás ešte donedávna a ktorá väščinou ešte pretrváva na väčšine Slovenska. Vznikla aj napriek tomu, že sme ju nezapríčinili my a ďakujeme vám za doterajšiu trpezlivosť.
Tento problém bol spôsobený nedostatkom technikov, a to hlavne ich dlhou prípravou. Na odstránení tohoto problému sme viac ako rok pracovali. Prijali sme síce nových technikov ale viac ako rok sme ich školili. Naši nový technici museli robiť školenia a skúšky postupne jednu za druhou. Veríme, že problém bol odstránený a veci sa dajú postupne do normálu.
Taktiež z dôvodu komfortnosti práce našich technikov realizujeme predĺženie linky STK.

Ďakujeme vám za dôveru a tešíme sa na Vás a na ďalšiu vzájomnú spoluprácu.
Podnety na naše prípadné zlepšenie služieb radi príjmeme a budeme Vám za ne vďačný.

Kolektív STK Mestečko

Objednajte sa na termín

Pozrite si kalendár termínov