V súlade s Uznesením vlády SR o riešení situácie KORONA VÍRUSU na Slovensku  sa povinne na 14 dní od 16.03.2020 uzavreli všetky STK.

Vážení zákazníci, snažíme sa pristupovať zodpovedne k aktuálnej situácii na Slovensku v súvislosti so šírením nákazy koronavírusom. Chceme chrániť svojich zamestnancov, vás a svoje rodiny. Naša prevádzka preto zostáva ZATVORENÁ v dňoch: 16.3.2020 – do odvolania.

Aktuálnu situáciu sledujte, prosím, na našej webovej stránke: www.stkmestecko.sk   alebo na našom Facebookovom profile:  Prvá Púchovská STK – All4Car
Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na vašu návštevu.

1.Ako dlho budeme mať zatvorené ?

Bude záležať na aktuálnej situácii súvisiacej so šírením koronavírusu Aktuálne informácie budeme priebežne uverejňovať na našej webovej stránke: www.stkmestecko.sk   alebo na našom Facebookovom profile:  Prvá Púchovská STK – All4Car

2.Dostanem pokutu za prepadnutú STK?

Ministerstvo dopravy a výstavby SR odporučilo Okresným úradom, aby v čase mimoriadnej situácie neukladali pokuty za neplatnú emisnú a technickú kontrolu, ktorých platnosť sa skončila od 12. 3. 2020 do odvolania. Najlepšie Vám budú vedieť zodpovedať súvisiace otázky na príslušnom Okresnom úrade (odbor Cestná doprava), ktorý o týchto veciach rozhoduje.

Minv – odpustenie pokút

3.Čo robiť keď mi končí platnosť STK ?

Netreba panikáriť!
Technikú aj Emisná kontrola sa vykoná keď spustíme prevádzku. Je to celoslovenská záležitosť, nie ste v tom sami.

4.Mal som u vás objednaný termín STK počas uzavretia, čo s tým?

Váš objednaný termín neprepadá. Hneď ako budeme vedieť od kedy môžeme spustiť prevádzku, zavoláme Vám a dohodneme si náhradný termín. Je potrebné iba počkať na náš telefonát. Naša spoločnosť sa snaží vyjsť každému klientovi v ústrety, a preto plánujeme po spustení prevádzky dočasnú zmenu otváracích hodín rovnako ako aj organizačné zmeny.

5.Mám u vás objednaný termín STK tesne mimo uzavretia, čo s tým?

Termíny mimo uzavretia zostávajú samozrejme nezmenené a naďalej záväzne platné. Nepreobjednávajú sa. Môžete sa spoľahnúť, nikto Vám ich „nevyfúkne“. Nie je potrebné si ich telefonicky ani mailom preverovať. Tešíme sa na Vašu návštevu.

6.Počas vášho uzavretia mi skončila platnosť STK a nedalo sa mi k Vám dovolať, čo s tým? Vybavíte ma?

Naša spoločnosť sa snaží vyjsť každému klientovi v ústrety, a preto plánujeme po spustení prevádzky dočasnú zmenu otváracích hodín rovnako ako aj organizačné zmeny. Vynasnažíme sa vybaviť všetkých klientov.

7.Počas vášho uzavretia som si chcel objednať termín STK a nedalo sa mi k Vám dovolať. Teraz budete mať nápor, čo s tým? Vybavíte ma?

Naša spoločnosť sa snaží vyjsť každému klientovi v ústrety, a preto plánujeme po spustení prevádzky dočasnú zmenu otváracích hodín rovnako ako aj organizačné zmeny. Vynasnažíme sa vybaviť všetkých klientov. Kontaktujte nás telefonicky a dohodneme si obojstranne čo najvyhovujúcejší termín. Ďakujeme za prejavenú dôveru a trpezlivosť.

Objednajte sa na termín

Pozrite si kalendár termínov